HAKKIMIZDA

Farmaçağ Ltd. Şti. 2007 yılında kurulmuş olup, bünyesinde 3 Dünya markasını barındırmaktadır.Laboratoires Mediecos,Dead Sea Spa Magik ve Color Soin markalarının Türkiye'deki dağıtım ve pazarlama aktivitelerini yapmaktadır.Tüm dünya ülkelerinde ürünlerini satışa sunmakla birlikte ağırlıklı olarak Brezilya, Rusya, ABD, Japonya ,Iran, Güney Afrika, Avustralya, Meksika, Arjantin, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Kuzey Afrika, Lübnan, Suriye, Belçika, İsviçre, Kore, Çin, Hollanda, Macaristan, İtalya, İspanya ve Portekiz'de boy göstermektedir. 

Dermokozmetik sektörünün bilinçli kullanıcılar tarafından yönlendirilmesini hedefleyen Farmaçağ, kozmetik ürünlerden ziyade medikal etkileri olan, tedavi edici ürünleri Türk tüketicisi ile tanıştırmaktadır. Sadece doktor ve eczane kanallarında olmayı hedefleyen Farmaçağ'ın esas amacı tüm dünyada olduğu gibi yeni teknolojilerin bu kanallar vasıtası ile tüketicilere tanıtılmasıdır.Farmaçağ sağlıkla güzelleşmeyi kendine misyon edinmiştir.

BİZ KİMİZ
Farmaçağ Ltd. Şti. 2007 yılında kurulmuş olup, bünyesinde 3 Dünya markasını barındırmaktadır.Laboratoires Mediecos,Dead Sea Spa Magik ve Color Soin markalarının Türkiye'deki dağıtım ve pazarlama aktivitelerini yapmaktadır.