SHARE
ÜRÜN HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ
Mediecos
Isobot Oxylift

Isobot Oxylift Nedir?

Yeni jenerasyon BOTOX tipi ürün devrini başlatan Isobot Oxylift;

 • Hiç bir yan etkisi olmayan, Botolunium Toxin içermeyen,
 • En yeni nesil Botox tipi ürünlerin önünü açan devrim niteliğindeüstün bir kırışıklık giderici kremdir.
 • EEC (INCI), USA (CTFA) ve JAPON POSITIVE listelerinde ve standartlarında yer almakla birlikte dünyadaki önemli pazarlar olan Brezilya, Rusya, Amerika, İran, Portekiz, Birleşik Arap Emirlikleri, Kuzey Afrika, Meksika, Avustralya, ve tüm Avrupa ülkelerinde kullanılmaktadır.

Isobot Oxylift Ne İşe Yarar?

 • Ciltte 1 DAKİKADA ‘lifting’ etkisi başlatır, kırışıklıkları anında azaltmaya başlar ve başka hiçbir üründe olmadığı kadar uzun süreli etki gösterir.
 • Derin kırışıklıkları doldurarak, yüzünüzün dolgun ve canlı durmasını sağlar.
 • Yüzün canlı, doğal ve pürüzsüz kalmasına , yüz ovalinin korunmasına yardımcı olur.
 • Cildinizin ihtiyacı olan maksimum nemlendirmeyi, diğer ürünlerde olmayan şekilde derinlemesine etki ile sağlar.

Isobot Oxylift’İN Diğer Anti-Aging Ürünlerinden Farkı Nedir?

 • Birinci nesil olarak adlandırılan anti-aging ürünler, peptidler üstünde yoğunlaşmıştır. Ancak Isobot Oxylift’de ise peptidlere ilave olarak hücrelerin oksijen ihtiyaçlarını gidermek ve CO2’i atmak üzere özel bir teknoloji kullanılmaktadır.
 • Bir ay süresince sabah akşam düzenli kullandıktan sonra, 11 gün boyunca hiç kullanılmasa dahi etkisini hala koruyabilen DÜNYADAKİ TEK üründür. Bu özelliği ile devrimsel bir nitelik taşır.
 • BOTOX yaptırıldıktan sonra, BOTOX etkisini arttırmak ya da BOTOX’u destekleyici ürün olarak kullanılabilir.

Isobot Oxylift’i Nasıl ve Hangi Bölgelerde Kullanmalıyım?

Tüm yüz için, özellikle göz çevresindeki kırışıklıklar ve dudak etrafındaki konturlar için kullanılması tavsiye edilir. Ayrıca boyun ve dekolte içinde kullanılabilir.

Sabah ve akşam temizlenmiş cilde hafif masaj ile uygulanmalıdır. Aktif maddesindeki içerikten dolayı çok az bir miktar sağlıklı etki elde etmek için yeterli olacaktır

Peki Kırışıklıklar Bu Kadar Hızlı Nasıl Giderilebiliyor?

Isobot Oxylift içerisindeki aktif maddeler sayesinde başka hiçbir üründe olmayan Üçlü Etki Teknolojisi yaratılmıştır; Perfluorohexane (Dünyanın bilinen en etkili oksijen taşıyıcısıdır.)

Dielektirik Özellik (Mimikler ve kaslar ile oluşan ani refleks gerginliklerini azaltıcı etkisi vardır.)

Kayısı çekirdeği Yağı (yüzde parlama yapmadan gerekli olan nemlendirmeyi sağlar.)

PERFLOROHEXANE (PFC);

Bilimsel dünya için bilinen en etkili oksijen taşıyıcısıdır; hücrelere taşıdığı oksijen sayesinde hücreleri toksik maddelerden (CO2, vb.) arındırır ve hücrelerin sağlıklı bio-yaşamlarına devam etmeleri için güçlendirir.

Anında volüm arttırma etkisi ise şu şekilde gelişir;

Lipid Türü Dolgunlaştırma:

Genelde Lipid hücreleri hızlı bir şekilde epidermisin alt tabakalarına geçtiği için, buradaki dokuların dolgun duruşu çok çabuk kaybolur. Isobot Oxylift de ise bu etkinin devamlılığını sağlamak üzere değişik moleküler ağırlıkta ve yarı ömürde aktif maddeler kullanılmıştır ve epidermisin altına işleme süreci daha uzun vadede yavaş yavaş elde edilmiştir.

Buz Etkisi Tipi Dolgunlaştırma:

Bu etki ile Hücreler arası yapı taşlarının %10 ila %15 civarı volümleri arttırılır, böylece dermiste bulunan tabakanın da volümü artmış olur. Bunun sonucu olarak da bu derinlikte başlayan kırışıklıklar dolgunlaştırılma etkisi ile pürüzsüzleşir.

Dilektrik Özellik;

Bu özellik sayesinde yüz refleksleri ile oluşan ani kasılmalar engellenir. Yer yapan yüz mimiklerinin yarattığı kırışıklıklar azaltılır;

İlk etapta bu kasılmaların uyarıcı etkisi azaltılır ve daha sonra kasların relax modda durması sağlanır.

Bu sayede doğal duruşunu yakalayan cilt, kırışıklıkların oluşmasını engeller.

Ayrıca Macadameia yağı ile pürüzsüz bir cilt oluşumu sağlanır.

Patentli NANO-DİSPERSİYON Teknolojisi;

Çok küçük boyutta emülsiyonlar oluşturarak, Isobot Oxylift içerisindeki aktif maddelerin ve yağların erken okside olmalarını engeller ve doğru yerde uzun süreli etki göstermelerini sağlar. Klinik deneylerde nem oranı ve volümün 8.günden itibaren %50 oranında arttığı tespit edilmiştir.

İçerdiği Aktif Maddeler:

 • %9 NMF
 • %10 PFC
 • %4.5 Kayısı Çekirdeği Yağı
 • UV Koruyucuları
 • Fındık Yağı (Macademia Oil)
 • Kirlilik önleyici ajanlar

Isobot Oxylift Etki Testi:

Bu test sayesinde daha fazla PFC içeren kremler, hücrelere daha fazla oksijen taşındığını ispatlamaktadır.

35-40 yaş arası 30 yetişkin bayanda uygulanmıştır. Test öncesi Deneklerin hepsinin göz çevrelerinde bariz kırışıklıklar saptanmıştır.

%10 Isobot Oxylift içeren emülsiyon, 1 hafta boyunca tüm deneklere sabah akşam uygulanmış, 7 gün sonunda ciltlerindeki nem ve diğer değişiklikler ölçülerek not edilmiştir;

Sonuç:

7 gün sonunda ciltteki nem %50 oranında arttı ve sonraki 11 gün boyunca bu seviyede korundu. Deneklerin kırışıklıklarının sayısı,derinliği ve uzunlukları ölçülerek 7. günün sonunda %10 ila %50 arasında volüm artışı olduğu saptandı ve bu dolgunluk daha sonraki 11 gün boyunca korundu.

Gerektiği takdirde bu krem, 1 hafta kullanılıp, 1 hafta ara verilerek de kullanılabilir,

bu şekilde etkinliğini sürdürebilecek dünyadaki tek üründür.

Lip & Eye Contour Gel Force 2 ile Birlikte Kullanımı Önerilir:

GEL F2, serbest radikallere karşı koruyucu etki gösterirken, kolajen üretimini ve glykosaminglycann miktarını arttırır. Gel F2, hücrelerin savaşma gücün arttırır ve daha güçlü durmalarını sağlar.

Isobot Oxylift ise %10 PFC içeriği sayesinde volüm kazandırır, kasları rahatlatır, ve cildi nemlendirir. Böylece kırışıklıklara karşı etkin önlem almış olur.

Hücreler, Gel F2 sayesinde güçlü, Isobot Oxylift sayesinde ise dolgun ve canlı durur.

 

Etki testi sonuçları için tıklayın.